Відомі українці надали лоти для студентського ХІІ Аукціон надій Університету банківської справи

Відомі українці стають партнерами ХІІ Аукціону надій, організованого студентами Університету банківської справи. Цього року студентська благодійна акція відбудеться 12 грудня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації. Молодь прагне зібрати кошти на облаштування креативного простору для нечуючих «ТАМ».

 

 

Один з перших відгукнувся на студентську ініціативу Перший прем’єр – міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Kубів. Він передав студентам фотолітопис «100 річчя з дня утворення першого Українського Уряду» (1917-2017 рр.), який містить рідкісні фотографії з історичних архівів України, Канади, США, Австралії та інших країн. Понад 2000 світлин від часів Української революції 1917-1921 рр. до сучасності – це цінна столітня історія творення незалежності.

В.о. Голови Національного банку України Яків Смолій передав на «Аукціон надій» сувенірну банкноту зі срібла номіналом 100 гривень. На банкноті зображено портрет Тараса Шевченка; на зворотному боці – будівлю Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Над створенням срібної сувенірної банкноти працювали художник Володимир Атаманчук і скульптор Володимир Дем’яненко.

Верховний архієпископ Києво-Галицький, митрополит Київський - предстоятель Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук передав на «Аукціон надій» корабель «Σωτηρια» (з грец. «Спасіння»).

Футболка «Килим обіцянок» від арт-дилера Ігоря Абрамовича та художника Романа Мініна стане ще одним цікавим лотом на відкритих торгах аукціону. Саме вони розробили стильні та унікальні дизайни предметів гардеробу для сучасних мешканців міст з фрагментами відомих картин Романа Мініна.

Ікону з бісеру «Богородиця Неустанної Помічі» передала студентам Оксана Іваночко, член Національної спілки народних майстрів України. Творчість Оксани Іваночко вже давно відома як в Україні, так і поза її межами. Роботи майстрині зберігаються в приватних колекціях Канади, США, Англії, Австрії, Німеччини, а ікони стали окрасою багатьох церков.

Мар’яна Люханова – актриса, перекладач, Міс Європи та Віце-Міс Світу серед нечуючих презентуватиме на благодійному Аукціоні надій 2017, усі гроші від якого будуть перераховані на створення креативного простору для нечуючих у Києві, прикрасу з бісеру «Сяйво».