Університет банківської справи розпочинає 12 березня заходи в рамках Global Money Week

З понеділка, 12 березня, і впродовж тижня у Харкові, Львові, Черкасах та Києві Університет банківської справи проведе численні заходи в рамках  Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) в Україні.

 Впродовж  п’яти років Україна бере участь у цій міжнародній просвітницькій ініціативі і ДВНЗ Університеті банківської справи традиційно кожного року приєднується до фінансової просвіти молоді. Саме цього тижня в інститутах Києва, Львова, Харкова та Черкас пройдуть різноманітні заходи: вікторини, ділові ігри, зустрічі, екскрусії, круглі столи, мета яких привабити увагу дітей та молоді до важливості фінансової грамотності.

Цього року в Інституті банківських технологій та бізнесу УБС з 12 березня студенти та учні 9-11 класів Києва зможуть спробувати свої сили у діловій грі бізнес-симуляції з питань заощаджень. Ділові ігри з питань заощаджень пройдуть також у Чернігові та Бердичеві. Впродовж тижня студенти київських ВНЗ запрошені до участі у діловій грі «Cash Flow». А 14-15 березня магістри інституту побувають на майстер-класах від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

У Харкові 14 березня учні шкіл та технікумів будуть змагатися у квесті «У пошуках фінансових скарбів», а також в інтерактивній інтелектуальній грі «Азбука фінансових знань», організованій Харківським інститутом УБС. Також школярі зможуть побувати на екскурсіях у банківських установах та 13 березня взяти участь у круглому  столі для учнів шкіл та технікумів «Найвигідніші інвестиції в освіту». В Харківському інституті пройдуть також семінари-консультації за участю працівників банківських установ «Розуміння заощаджень». Окрім того, учні загальноосвітніх закладів міста зможуть стати учасниками фінансово-освітньої гри «СashFlow», мета якої допомогти молоді осягнути секрети отримання пасивних доходів і правильної системи заощаджень в повсякденному житті.

Черкаський навчально-науковий інститут УБС з 12 березня  організовує ділові фінансові ігри для учнів 10-11 класів та студентів: батл «Економічний геній», «Створи власну справу»,  фінансовий квест «Вмію зберігати», а для учнів  1-4 класів студенти проведуть англомовну гру «Фінансова абетка». 14 березня охочі зможуть пограти у фінансово-економічну гру «Cash flow».

Львівський навчально-науковий інститут УБС 12 березня організовує для студентів ІІІ-V курсів зустрічі з успішними випускникам вишу, які поділяться своїм досвідом досягнення успіху.  13 березня львівські школярі зможуть взяти участь в інтерактивній грі «Фінансовий брейн-ринг» та «Успішний фінансист», а третьокурсники інституту позмагатися у  фінансовому квесті . Учні Миколаївської гімнації запрошені на тренінг-гру «Заощадження», а  учні Льівського економічного ліцею 16 брезня візьмуть участь у грі «Успішний фінансист»!

Як відомо, Global Money Week  - це щорічна глобальна ініціатива, що включає світові й регіональні акції та заходи, мета яких - надихнути дітей та молодь дізнатися більше про гроші і заощадження, про те, як заробляти, вести бізнес тощо. 

Мета  Global Money Week  - звернути увагу громадськості на фінансову освіту і фінансову грамотність, за допомогою веселих та інтерактивних заходів розповісти дітям та молоді про всі аспекти, пов'язані з грошима.