Студенти Університету банківської справи перемогли у конкурсі відео-робіт з питань фінансової грамотності

Сьогодні, у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб відбулося нагородження студентів Університету банківської справи за результатами конкурсу відео-робіт у рамках святкування Всесвітнього тижня грошей в Україні (Global Money Week) на тему: «Фінансова грамотність» серед студентів вищих навчальних закладів України.

 

Студентські відео-роботи Університету банківської справи були присвячені темі – «Мистецтво заощаджувати: корисні лайфаки».

Зокрема, за результатами онлайн-голосування та оцінювання журі конкурсу почесне третє місце посіли студенти Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Олексій Майстренко та Світлана Романчук. Також почесною грамотою «Найкращий адаптований сценарій» було нагороджено студента Харківського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Дмитра Сисоєва.

Нагадаємо, конкурс проводився Фондом гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» у рамках святкування Всесвітнього тижня грошей в Україні (Global Money Week).

Конкурс націлений на залучення студентів вищих навчальних закладів до поглибленого вивчення фінансових питань, розвитку раціональної фінансової поведінки, стимулювання творчого мислення і отримання практичних навичок у фінансовій сфері.