Студенти УБС стали учасниками Міжнародного тижня центробанків у Хахенбургу

Студенти Університету банківської справи беруть участь у семінарі «Міжнародний тиждень центральних банків», що проходить в Університеті прикладних наук Дойче Бундесбанку (м. Хахенбург, Німеччина) 9-13 квітня 2018 року.

 

Семінар передбачає проведення низки лекційних занять провідними викладачами Університету прикладних наук Центрального банку Німеччини та виконання практичних робіт.

У заході беруть участь понад 50 студентів з Поліського державного університету (м. Пінськ, Білорусь), Вищої Школи фінансів Університету Цінхуа (Пекін), Навчально-науковий інститут бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету.

У перший день роботи семінару студентами було зроблено презентацію Університету банківської справи.

Протягом 9-11 квітня студенти прослухали лекції на теми: «Дойче Бундесбанк у системі Європейських центральних банків», «Забезпечення виконання зобов`язань у контексті регулювання вимог до капіталу», «Макропруденційна політика та її взаємодія з монетарною політикою». Також майбутні банкіри взяли участь у воркшопах з питань регулювання вимог до капіталу та макропруденційної політики.