Університет банківської справи розширює освітні можливості з Китайською Народною Республікою

В рамках подальшої співпраці Державний вищий навчальний заклад «Університет банківської справи» вчора у Києві підписали господарський  договір з Українським інститутом міжнародної освіти  щодо навчання представників Китайської Народної Республіки в інститутах університету.

  «Договором передбачається навчання представників Китайської Народної Республіки на програмах подвійного диплому, освітніх програмах та підготовчому відділенні в Університеті банківської справи», - зауважив проректор з навчально-виховної роботи та міжнародного співробітництва д.е.н., професор Олексій Другов.

Нагадаємо, у січні 2018 року між Університетом банківської справи було підписано про співпрацю в галузі освіти з Українським інститутом міжнародної освіти. Основною метою договору є академічна мобільність студентів науково-педагогічних та інших працівників, фахівців, слухачів, студентів, аспірантів та докторантів з Китайською Народною Республікою, співпраця в напрямку навчальної, навчально-методичної, науково-дослідної роботи з вищими навчальними закладами Китаю, підготовка абітурієнтів до вступу у вищі навчальні заклади тощо.