Львівські школярі змагатимуться у фінансовому квесті

22 травня о 14.00 в рамках святкування Дня банківського працівника у Львові (Площа Ринок) відбудеться «Квест з фінансової грамотності» для львівських школярів.

 

10 команд будуть змагатися за головний приз – політ на повітряній кулі.

Організатори квесту: Проект USAID «Трансформація фінансового сектору», Львівська міська рада, ДВНЗ «Університет банківської справи» та Асоціація банків Львівщини.

За словами організаторів, під час квесту школярі у цікавій та інтерактивній формі дізнаються про історію ощадного руху та банківництва на Галичині, продемонструють навички комунікації та командоутворення, застосують на практиці свої знання з фінансової грамотності, спробують сили на шляху фінансового успіху.

 «Бути фінансово грамотним - це сьогодні вимога часу і одна з найважливіших підвалин для досягнення успіху як в кар'єрі, так і в особистому житті, - каже керівник Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» Роберт Бонд, - Саме тому так важливо популяризувати фінансову освіту серед молоді та заохочувати школярів до вивчення фінансових азів. Ми пропонуємо робити це зокрема і через організацію масштабних загальноміських акцій, що можуть стати щорічними».

На даний час «Фінансову грамотність» вивчають учні 40 львівських шкіл. «Курс «Фінансова грамотність» у Львові впроваджується з 2013 року і з кожним роком його популярність зростає, як і кількість вчителів, які фахово викладають цей предмет у школах. Наша молодь вже розуміє, що без фінансових знань досягнути успіху в житті буде складно,» - підкреслює начальник управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Зоряна Довганик.

Квест - один з найпопулярніших форматів розваг серед школярів та молоді. Організатори сподіваються завдяки йому зацікавити молодь та продемонструвати, що фінансова грамотність не лише дуже необхідна, але й неймовірно цікава наука.

Квест стартуватиме на площі Ринок, основні локації: центральні офіси банків та фінансових установ, а також Національний етнографічний музей, Палац Мистецтв, приміщення Університету банківської справи та ін.

До участі у квесті запрошуються учні 7-9 класів, переможцем стане команда, яка першою зуміє розгадати всі завдання квесту (на логіку, з історії банківництва Львова, питання з фінансової грамотності, ребуси на банківську тематику) і найшвидше добереться до фінішу.

Як відомо, у листопаді минулого року у Львові успішно пройшли «Дні фінансової обізнаності». Учасниками 76 різноформатних заходів (від лекцій для школярів та студентів до спеціальних тренінгів для пенсіонерів) стали майже дві тисячі львів’ян та гостей міста.

«Дні фінансової обізнаності» - це спільний проект Національного банку України, Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» та компанії VISA, який проводиться у партнерстві з Університетом банківської справи, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб та Незалежної асоціації банків України.

 Реєстрація для учасників.