Нарбутівські читання у Києві

Вже традиційні Нарбутівські читання Університет банківської справи провів 31 травня у Національному музеї народної архітектури та побуту у Пирогово. 

 

 У рамках Нарбутівських читань  відбулося нагородження переможців на кращого студента інститутів та Університету банківської справи:

  • «За досягнення у громадській діяльності» - студентка Інституту банківських технологій та бізнесу Марина Запорожець.
  • «За досягнення у культурно-масовій роботі» - студентка Львівського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Руда Олеся.
  • «За досягнення у науково-дослідній діяльності» - студент Черкаського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Криворучко Владислав.
  • «За досягнення у навчальній діяльності» - студентка ДВНЗ «Університет банківської справи» Баландюх Юлія.
  • «За досягнення у спортивній діяльності» - студентка Львівського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи» Сікорська Вікторія.

Також команди інститутів Університету банківської справи взяли участь у грі "Найрозумніший», де демонстрували свої знання з життя своєї альма-матер та біографії Георгія Нарбута. Перемогла команда Черкаського інституту ДВНЗ "Університет банківської справи" .

Спілкуванню сприяли не лише погода та колорит гражди «Верховина», але й виступ вокальної формації "Аверс" Львівського інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».