Візит ректора Університету банківської справи до Ярославської Державної вищої техніко-економічної школи ім. Б.Маркевича. в рамках програми Erasmus+

10-14 вересня 2018 року відбувся візит ректора Університету банківської справи Анжели Кузнєцової за запрошенням Магдалени Боярської, керівника департаменту міжнародного співробітництва в Ярославі до Ярославської Державної вищої техніко-економічної школи ім. Б.Маркевича. 

 

 Завдяки підписаній міжінституційній угоді за програмою Erasmus+ викладацький і адміністративний персонал Університету банківської справи має можливість відвідувати університети-партнери з метою викладання та підвищення професійної кваліфікації.

 

Мета навчального візиту за програмою Еразмус полягала в тому, щоб створити унікальну можливість для покращення навичкок, використовуючи досвід партнерського університету, з яким ведеться довгострокове двостороннє співробітництво. Впродовж декількох днів нарад було обговорено продовження програми протягом декількох років і майбутньої співпраці з метою організації обміну, спільних заходів та семінарів.

В кінці свого перебування ректор Кшиштоф Рейман нагородив ректора Університету банківської справи дипломом, що підтверджує участь у багатоденній програмі мобільності. Візит став можливим завдяки зусиллям Магдалени Боярської, яка очолює Департамент міжнародної співпраці в Ярославі. Обміни студентами та викладачами із закордонними партнерами необхідні з точки зору стратегічних цілей, встановлених Університетом.